UWAGA:

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, Oregano and Wine będzie zamknięte do odwołania obostrzeń sanitarnych.  

Oferta i rezerwacje

Podziel się

Restauracje zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Śniadeckich 25. Trzypoziomowy kompleks tworzą designerskie restauracje i sale bankietowe, wśród nich Oregano and Wine. Wystrój każdej z sal dyskretnie nawiązuje do smaków, a za niepowtarzalny smak dań odpowiada zwycięzca kulinarnego Pucharu Polski i laureat wielu międzynarodowych konkursów kulinarnych – Tomasz Zdrenka.

 

Jeśli szukasz miejsca na lunch, kolację lub spotkanie biznesowe z charakterem, to restauracja Oregano and Wine, która  łączy wykwintną kuchnię z nowoczesnym designem, tworzy do tego idealne warunki. Przedstawicielom biznesu dedykowane są kameralne i dyskretne gabinety, a rozbudowana infrastruktura i zaplecze techniczne pozwalają również na stworzenie idealnych warunków do prowadzenia prezentacji, konferencji czy szkolenia. 

Nadal firmowo, lecz mniej oficjalnie? Tak tworzymy niepowtarzalną atmosferę podczas imprez integracyjnych, jubileuszy, czy firmowych wigilii. 

Kreatywna kuchnia to podstawa – dzięki kreatywnemu szefowi kuchni jego autorskie dania to małe dzieła sztuki, które rozpływają się w ustach. Ale kreatywne kulinaria to wiele więcej: atrakcyjny i niebanalny sposób podania dopasowany tematycznie do wydarzenia, ciekawe przestrzenie dostępne dla gości z możliwością kreatywnej aranżacji oraz inspirujące wydarzenia  na żywo z kulinariami w tle.

Dzięki elastycznym godzinom otwarcia spotkania mogą się odbyć w niestandardowych porach. Do tego dogodna lokalizacja w biznesowym centrum Poznania i bezpłatny parking dla gości, to gwarancja udanego biznesu.

Powodzenie Twoich biznesowych negocjacji jest na wyciągnięcie ręki!

Spotkania towarzyskie ze znajomymi przy piwie lub drinku, transmisje sportowe na ekranach Led, kawka i ciasto z przyjaciółką na mieście, czy wreszcie familijny obiad przygotowany i podany w mistrzowski sposób – to kolejne scenariusze, które może zaoferować Oregano and Wine - kuchnia działająca na zasadzie live cooking. 

 

 

Zapytaj o ofertę!

Izabela Rogowska
Specjalista ds. Relacji z Klientami
Anna Bąblińska
Specjalista ds. Relacji z Klientami